.

PŘIHLÁŠENÍ


 

 

KATEGORIE

   

SNADNÝ NÁKUP


 
Telefonní kontakt

 Zavolejte nám

 V pracovní dny od 8 do 16 hodin na čísle 548212335 Vám pomáháme s nákupem české značkové dámské a těhotenské módy Rialto.


 

NÁPOVĚDANákup na internetu - dámská móda nebo těhotenská móda

Některé výrobky jsou pro nákup na internetu jako stvořené. Ale patří mezi ně také

dámská móda

? Ta přece vyžaduje při nejmenším zkoušení a posouzení materiálu. Připravili jsme pro Vás několik rad jak ušetřit čas a peníze, jak využít výhod nakupování z domova.


Vyhlédla jste si krásný kousek na internetu? Máte strach, jestli je ve skutečnosti stejně pěkný jako na obrázku? Nebojte se ho vyzkoušet! Vyzkoušíte tak nejen krásnou sukni, či slušivé tričko, ale vyzkoušíte tak i internetovou prodejnu. Začnete-li levnějšími kousky moc neriskujete. Ale již při prvním nákupu, zadejte do poznámky v objednávce své míry, které si aktuálně změříte. Nebudou-li Vám výrobky sedět, tak je vraťte! Máte na to právo! Nesmíte však promeškat 14 ti denní lhůtu a výrobky musíte vrátit kompletní bez jakýchkoliv známek užívání. Seriozní internetová prodejna Vám cenu zboží obratem vrátí. Nevrací se jen poštovné.

Pokud budete s kvalitou zboží a se službou prodejny spokojena, držte se vyzkoušeného. Výrobky pak můžete kombinovat a svůj šatník postupně doplňovat. Riziko je přitom již zcela minimální.


Datum vložení: 9.12.2005


Copyright © 2005-2019 Rialto Store: těhotenská móda a dámská móda, All rights reserved